Satılık Yarış Atları

30 May

Spor dalları arasında yer alan at yarışları hem kullanıcısına hem de bu alanda müsabakalarda bahis atları olarak tercih yapanlara kazandırır. En iyi satılık yarış atları yetiştiren ve satışını yapan firma, siyahbayrakayna at yarışı için yetiştirilecek atların bakım ve satışını gerçekleştirir.

Satılık Yarış Atlarının Özellikleri

Firma bu alanda yılların tecrübesi ile satılık yarış atları yetiştirir. Özel yetiştirilip, özel eğitilerek büyütülür. Eğitimlerine özel seyislerle eşlik edilen at yarışları özelliklerine göre tercih ediliyor. Doğduğu andan itibaren at yarışı olarak yetiştirilmeye başlanan atlar bu süreçte ayıklanarak dirençli olanlar at yarışı olarak yetiştirilir. Sevgi ile yetiştirilen atlar ile gönül bağı kurulur.

Satılık Yarış Atlarının Fiyatları

En pahalı atlar içerisinde yer alan yarış atları hızlı olmaları özelliğine sahiptir. Performans sağlaması için özellikle özel beslenmeleri ve eğitimlerinin sürekli yapılması gerekir. Firmanın satılık atlarını görmek için sahibinden satılık yarış atları sitelerini ziyaret edebilir, bu amaçla çıkarılan yarış dergisi satılık atlar dergilerini online takip edebilirsiniz. At fiyatlarını da bu sitelerden görebilmek mümkün.

Satılık Yarış Atlarının Eğitimi

At yarışlarında kullanılacak figürlerin tamamını öğreten firma yemek ve dinlenme ihtiyaçlarını da kontrollü şekilde planlanır. Huysuzlukları kontrol altına alınan atların bakımı ve sağlık kontrolleri düzenli olarak firma tarafından yapılır. Beslenme uzmanı, sağlık veterineri, eğitmeni ve özel alanlardaki hijyenik tesisleri sağlanan yarış atlarının ihtiyacı olan uykuları da düzenli şekilde uygulanır.

Yarış atlarına sağlanan bu ayrıcalıklar sayesinde firma en iyi yarış atlarını yetiştirir ve gerek yurt içi ve gerek ise yurt dışına satışını sağlar. Sürekli denetimleri profesyonel seyislerce yapılan yarış atları için gerekli hava koşulları da ona göre şekillenir.

Başarısı bu şartlara bağlı olarak sağlanan yarış atlarının temizliğine de ayrı bir önem verilerek, yarış atının canlı, diri ve parlaklığı ile dikkat çekmesi sağlanır. Tımar, diş ve tırnak temizliği, yelelerinin taranması gibi tüm temizliği firmanın yaptığı çalışmalar içerisinde yer alır.

Satılık Yarış Atlarının Kontrolleri

Doğumundan yetişkinlik sürecine kadar sağlık taramaları, hijyenik bakımları, kaza ve yaralanmalara karşı alınan önlemleri firma tarafından yapılan atlar yarış atları olarak piyasaya sürülür.

satılık yarış atları

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir