TJK TV

TJK TV, 4 Ekim 2007 yılından beri yayın hayatını sürdürmektedir. Kanalın sahipliği Türkiye Jokey Kulübü (TJK) üstlenmektedir. Kanal içeriğinde canlı at yarışları, haberler, yarış analizleri ve at yarışlarıyla alakalı diğer programlar yer almaktadır. TJK TV, Türkiye’deki at yarışı severlere hizmet veren ilk ve en büyük önemli kitle iletişim araçlarından bir tanesidir.

TJK TV’de Hangi Platformlar Üzerinden İzlenebilir?

TJK TV, Türksat uydusu üzerinden yayın hayatını sürdürmektedir. Türksat uydusunu kullanan tüm uydu alıcıları TJK TV’yi yayınlamaktadır. Ayrıca internet sitemiz üzerinden de TJK TV’yi canlı olarak izleyebilirsiniz. Youtube yayınlarını da sürdürmeye devam etmektelerdir.

TJK TV Canlı Yayın Akışı Nasıl Öğrenilebilir?

TJK TV canlı yayın akışını TJK’nın resmi internet sitesinden veya televizyondan rehberlerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca TJK’nın resmi sosyal medya hesapları üzerinden de bu akışa ulaşabilirsiniz.
TJK resmi internet sitesi
TJK Twitter adresi

TJK TV’nin Frekans Bilgileri Nedir?

TJK TV canlı yayınını izleyebilmek için uydu alıcınıza doğru frekans bilgileriyle doğru bir şekilde ekleme yapmanız gerekmektedir. Güncel ve doğru frekans bilgileriyle; canlı at yarışlarını takip edebilir, yarış sonrasında yorum ve programları izleyebilirsiniz.
TJK TV frekans bilgileri:

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12303
Polarizasyon: Yatay (H)
Sembol Oranı: 27500
FEC Değeri: 5/6

Yukarıda yer alan frekans bilgileri ile TJK TV’yi canlı şekilde seyredebilirsiniz. Eğer ilerleyen süreçte frekans ayarlarında herhangi bir değişiklik olursa TJK TV’nin resmi internet sitesinden veya resmi sosyal medya hesapları üzerinden bu değişiklikler paylaşılacaktır.

TJK TV Ücretli mi?

TJK TV, tamamen ücretsiz bir televizyon kanalıdır. Bu kanalı izleyebilmeniz için Türksat uydu alıcınız ve uydu aboneliğinizin bulunması gerekmektedir. Türksat aboneliği için bir uydu alıcısı ve uydu antenine ihtiyacınız olacaktır, bunların kurulumları için bir ücret ödeyebilirsiniz

Uydu aboneliği hakkında Türksat’ın internet sitesi üzerinden bilgi edinebilirsiniz. Abonelik ücretleri ve paket seçenekleri hakkında da Türksat’ın internet sitesinde detaylı bilgilendirme mevcuttur.

TJK TV Hangi At Yarışlarını Yayınlar

  1. Türkiye’de yer alan tüm hipodromlarda gerçekleşen at yarışlarını yayınlar,
  2. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen uluslararası at yarışlarını yayınlar,
  3. Büyük ödüllü ve prestijli yarışları yayınlar,
  4. Gazi koşusunu yayınlar,
  5. Anadolu yarışlarını yayınlar,
  6. Aygır yarışlarını yayınlar,
  7. Kısrak yarışlarını yayınlar,
  8. Genç at yarışlarını yayınlar,
  9. Handikap yarışları ve diğer çeşitli at türlerine ait yarışları yayınlamaktadır.

 

Rate this page