Telegram

Siyah Bayrak Ayna Telegram

Beni Siyah Bayrak Ayna veya Siyahbayrakayna olarak uzun yıllardır tanıyorsunuz. Sizleri mahcup etmemek adına yıllardır özen gösteriyorum. Bu özeni gerek Twitter’da, gerek bu internet sitesinde sizlere göstermeye çalışıyorum. Artık Telegram’da da olmaya karar verdim. Telegram kanalımıza üstteki resme tıklayarak veya buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca yeni aldığım bir karar doğrultusunda Siyah Bayrak Ayna Telegram kanalında sizlerle bol bol söyleşi ve etkinlikler düzenleyeceğiz. Bunun duyurularını Telegram kanalı üzerinden sürekli olarak sizlere yapacağım.

Siyah Bayrak Ayna Telegram

Siyah Bayrak Ayna Telegram adresi @siyahbayrakayna kullanıcı adı ile geçmektedir. Bu Telegram kanalında paylaşmış olduğumuz tahminleri anlık olarak görebilirsiniz. Kanalda olan diğer kullanıcılar ile iletişim kurarak sohbet edebilirsiniz. Yeri geldiğinde benim tahminlerimi dahi eleştirebilirsiniz. Ayrıca birbirinize Siyah Bayrak Ayna Telegram adresi üzerinden tüyolar verebilirsiniz.

Peki bu kanalda ne gibi etkinlikler olacak ona da değinelim. Banko at yarışı tahminlerinden elde ettiğimiz gelirleri sizlere etkinlik düzenleyerek bir kısmını dağıtacağım. Çok fazla kayıp yaşayan arkadaşlarımız mevcut ise onların zararlarını bir nebze de olsa gidermeyi hedefliyorum.

Siyahbayrakayna Telegram Kanalı Avantajları

Siyahbayrakayna Telegram kanalının avantajlarını size maddeler halinde açıklayayım:

  • Siyahbayrakayna yani benim ile doğrudan iletişim kurma fırsatı yakalayacaksınız.
  • Paylaşmış olduğum altılı ganyan tahminlerini doğrudan görebileceksiniz.
  • Bu paylaşımlar yapıldığında tarafınıza direkt olarak bildirim ulaşacak.
  • Günlük at yarışı sonuçlarını anlık olarak takip edebileceksiniz.
  • TJK TV’yi canlı olarak seyredebileceksiniz.
  • Siyahbayrakayna Telegram kanalında düzenleyecek olduğum canlı yayınları direkt olarak dinleyebilecek veya izleyebileceksiniz.
  • Düzenlediğim anketlere katılarak fikirlerinizi bizlerle paylaşabileceksiniz.
  • Diğer kullanıcılar ile altılı ganyan tahminlerinde bulunabileceksiniz veya tüyolar verebileceksiniz.

Siyah Bayrak Ayna Telegram Kanalına Nasıl Katılınır?

Telegram kanalımıza katılmanız için öncelikle bir mobil cihazınızın olması gerekmekte. Mobil cihazınızın işletim sürümüne göre marketinden Telegram uygulamasını telefonunuza indiriniz. Telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açınız. Karşınıza bir hesap oluşturma adımı gelecektir. İlk adımda tercih ettiğiniz dili seçiniz. Sonrasında ülkeyi seçiniz ve telefon numaranızı giriniz. Telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza onay kodu gelecektir. Onay kodunu Telegram uygulamasına giriniz. Bu adımı tamamladıktan sonra sizi bir sonraki adıma yönlendirecek. Burada ad, soyad ve profil fotoğrafı gibi kişisel bilgiler alanı yer alacak, bu bilgileri de girdikten sonra Telegram hesabınızı başarı ile oluşturmuş oluyorsunuz.

Hesap oluşturma işlemi sonra erdikten sonra buradan Telegram kanalımıza katılabilirsiniz veya Telegram uygulamasındaki arama bölümüne @siyahbayrakayna yazmanız yeterli olacaktır.

Rate this page