Siyah Bayrak Ayna – 29.05.2023 Bursa Altılı Tahmini

28 May

Siyah Bayrak Ayna ‘nın  29.05.2023 Bursa Altılı Tahmini şu şekildedir:

  1. Ayak: 2, 3, 4, 5, 6 ve 7 numaralı atlar
  2. Ayak: 4, 6, 8, 10 ve 11 numaralı atlar
  3. Ayak: 9 numaralı at, Nakkaş Tepe Tek!
  4. Ayak: 4 numaralı at, Wild Danger Tek!
  5. Ayak: 1, 2, 3 ve 6 numaralı atlar
  6. Ayak: 1, 3, 7 ve 11 numaralı atlar

Herkese şimdiden bol şans diliyorum.

Siyah Bayrak Ayna | Nakkaş Tepe

Yarış severler tarafından Nevzat Avcı’nın yarınki performansı merakla bekleniyor. Siyah Bayrak Ayna olarak ben de bu meraklı kişiler arasında yer alıyorum. Son yarışta, zeminin ıslak olmasından ötürü şanssız bir yarış geçirdiğini düşünenler arasındayım. Ancak geçmiş yarışa nazaran bu yarışa daha iyi hazırlanmış ve tamamen odaklanmış bir jokey görüyorum. Yarışacak isimlere ve atlara baktığımda kafamda birden çok deneme yaptım ve her seferinde Nakkaş Tepe yarışı kazanan oldu. Bugünkü Bursa altılısının zor olduğunu düşündüğüm ve riskten kaçmadığım için Nakkaş Tepe’yi 3. ayakta banko olarak yazdım. Nakkaş Tepe, benim ilk tercihimdir fakat bütçenize uygunsa kafanıza yatan 1-2 at daha ekleyebilirsiniz.

Siyah Bayrak Ayna | Kadir ve Wild Danger

Wild Danger, diğer pistlere göre çim pistte başarılı bir performans sergiliyor. En azından Siyah Bayrak Ayna Amir olarak ben buna inanıyorum. At yarışı serüvenine başladığında da çim pistte başladığını ve bu pistlerde başarılı olduğunun da altını çizmek istiyorum. Kadir, atı çok iyi tanıyan bir isim. Onunla neler yapabileceğini gayet iyi biliyor. Bu noktada da jokeye de güveniyorum. Yarışı birinci tamamlayacağına inanıyorum, tamamlayamasa dahi yarışı bitirecek ön grupta olacağını düşünüyorum. Benim nezdimde Wild Danger bu yarışa %100 banko olarak yazılır. Ancak olur da farklı bir at, sürpriz yapar ise bundan sonra yapacağım tahminler ve yorumlar arasında o isme de dikkat edeceğim.

Bursa Hipodromu

Bursa Hipodromu, Türkiye’nin en eski ve en önemli hipodromları arasında yer almaktadır. Bursa, Nilüfer’de bulunan bu hipodrom, 1925 yılında, zor şartlarda hizmete açılmıştır. Hipodromda yer alan modern tesisler ve pistin genişliği ile dikkat çekmekte, at yarışı severler tarafından benimsenmektedir. Bursa Hipodromu, yıl boyunca pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Çim ve kum pisti şeklinde iki farklı pist olması sebebiyle, bu etkinliklerin zenginlikleri de Bursa’daki yarış severleri memnun etmektedir.

Siyahbayrakayna

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir