Siyah Bayrak Ayna – 29.05.2023 İstanbul Altılı Tahmini

29 May

Siyah Bayrak Ayna‘nın  29.05.2023 İstanbul Altılı Tahmini şu şekildedir:

  1. Ayak: 3, 4, 5, 6 ve 7 numaralı atlar
  2. Ayak: 1, 2, 8, 9 ve 13 numaralı atlar
  3. Ayak: 3 ve 12 numaralı atlar
  4. Ayak: 1, 2 ve 3 numaralı atlar
  5. Ayak: 4 numaralı at, Haznedar Tek!
  6. Ayak: 2, 8 ve 11 numaralı atlar

Herkese şimdiden bol şans diliyorum.
Siyah Bayrak Ayna Telegram kanalını ziyaret etmeyi unutmayın!

Sarafim ve Canım Kardeşim

Sarafim ve Canım Kardeşim, önümüzdeki yarışta dikkatleri üstüne toplayacak isimler arasında yer almaktalar. Sarafim, çok uzun süredir yarışmıyordu, bu uzun aranın ardından sahneye tekrardan dönüş sağlıyor ve hızlı bir sprintle pisti süpüreceğine inanıyorum. Üstelik kendisine de tam uyumlu olan bir jokey seçmiş durumda. Jokey, atın ailesini tanıyan bir isim. Bu yarışta son sözü söylemeye yakın ilk isim olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Ancak bir aksilik yaşanırsa, güçlü rakiplerden bir diğeri olan Canım Kardeşim devreye girecektir. Ya Sarafim, ya Canım Kardeşim diyorum açıkçası… Pek çok sorun yaşamasına rağmen Canım Kardeşim, iyi bir performans sergiliyor. Daha doğrusu sergilemeye çalışıyor. Bugünkü yarışta da foto finish için mücadele edeceğini söyleyebilirim. Zaten her şey istediğimiz gibi giderse Grup 1’de yer alacak atlardan bir tanesidir. Ancak Sarafim’in ardından tüm bu söylediklerime rağmen yarışı kazanacak tek isim olması bende şüphe uyandırmıyor.

Haznedar

Siyah Bayrak Ayna olarak incelediğimde, şuanda AGF tablosunda %6 AGF oranıyla dikkatleri üstüne çekiyor ve göz kamaştırıcı bir performans sergilediğini düşünmekteyim. Bu AGF oranını kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum ve ben bu yazımı yazdıktan sonra AGF tablosunun ne yönde değişiklik göstereceğini hep birlikte seyredeceğiz.

Bu atın kalitesi kesinlikle tartışılmaz. Son derece muazzam bir at. Daha önce üst seviye isimlerle yarıştığı göz ardı edilmediğinde, Haznedar’ın bugünkü bütün zaaflarını kapattığını hep birlikte göreceğiz. Şahsen, bu atın bugün başarılı olması benim için spesifik bir sonuç değil, beklediğim bir sonuç olacak. Bu yüzden Haznedar’ı tek geçiyorum, bugünkü en sağlam bankomdur.

Siyahbayrakayna Tahminler

Sizlere Siyahbayrakayna olarak en doğru ve analizlerini iyi yaptığımı düşündüğüm bilgileri paylaşmaktan keyif duyuyorum. Ancak bazen istemediğimiz sonuçlarla karşılaşabiliyoruz. Unutmamalısınız ki bu bir şans oyunudur. Bilgi ve tecrübenin ardından iş tamamen jokeye ve ata kalmaktadır. Lütfen bunun bilincinde olarak oynayınız. Saygılarımı sunuyorum.

Siyahbayrakayna

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir