Siyah Bayrak Ayna – 30.05.2023 Ankara Altılı Tahmini

30 May

Siyah Bayrak Ayna ‘nın  30.05.2023 Ankara Altılı Tahmini şu şekildedir:

  1. Ayak: 1, 2, 4, 5 ve 6 numaralı atlar
  2. Ayak: 1 ve 3 numaralı atlar
  3. Ayak: 4, 5 ve 6 numaralı atlar
  4. Ayak: 8 numaralı at, Yaparsın Kızım Tek!
  5. Ayak: 2, 3 ve 4 numaralı atlar
  6. Ayak: 2, 3, 5, 8 ve 9 numaralı atlar

Herkese bol şans diliyorum.

Siyah Bayrak Ayna | 5. Ayak

Prenses Dı, son yarışında at yarışı severleri üzerek, hayal kırıklığına uğratsa da bugünkü rakipleriyle arada ciddi kalite farkı mevcut. Jokey Ayhan, bindiğin atın potansiyelini ve kazanabileceğini biliyor. Kazanmaması sürpriz olur. Güvenmek istiyorum ama moral bozukluğu olduğu için tam anlamıyla güvenemiyorum. Eğer bekleneni vermezse, daha önce yarış kazandığı aprantisinin atağıyla Kızım Tulu ikincilik şansı yakalayabilir. Son 100 metreye kadar heyecan dolu bir yarış olacağını düşünüyorum. Bu yarıştaki iki isme de güvenim tamdır.

Siyah Bayrak Ayna | 6. Ayak

Kervantay’ın son yarışında sessiz bir hazırlık içerisinde olduğunu belirtmiştim. Önde boşluk olunca yarışı kaybedebileceği açık ve netti, ancak yine de değerli bir üçüncülük aldığını düşünüyorum. Bu durum da, yaptığım yorum hakkında haklı olduğumu tekrar gösterdi. Bu yarışın hızlı bir tempoda geçmesi muhtemel beklentimdir ve son düzlükte rakiplerini geçmemesi için hiçbir neden ve sebep göremiyorum. En azından ben Siyah Bayrak Ayna Amir olarak böyle düşünüyorum. Yarış hızlı olsa dahi bazen bazı jokeyler önde giden atı zorlamazlar. Çünkü akadan gelenlere alan açarlar. Bu olasılığı da ihtimaller arasına katınca hışman ve kamçı sopa kullanacak olan Hopa Şahı’nın öne geçebileceğini düşünmekteyim.

Ancak eğer onları rahat bırakırlarsa, Kervantay’ı yakalamaları ve geçmeleri imkansıza yakın bir ihtimal olur. Son olarak da formunu her geçen gün arttıran Çığ Güzeli’ni değerlendirecek olursa, bu altılıyı rahat tamamlarız diye düşünüyorum.

Yaparsın Kızım

Yaparsın Kızım, hatırladığım üzere ilk yarışını sentetik çim pistte koşmuştu ve benim düşüncelerime göre çok da harika bir performans sergilemişti. Sadece ufak bir şanssızlık yaşadı ve güçlü rakibi tarafından geçildi. Zaten rakiplerine bakılınca Yaparsın Kızım’ın ihtimali olmadığını görmüştük o yarışta. Ancak o gün yaptığım incelemeler sonrasında bu atın kaliteli bir at olduğunu keşfettim. Bugünkü yarışta fark yaratacağına inanıyorum. Notlarım arasına baktığımda da yarıştığı tüm yarışlara banko koyacağımı belirtmişim. Bu yarışı kazanmaması için hiçbir engel yok.

Siyah Bayrak Ayna

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir