Siyahbayrakayna – 23.05.2023 Ankara Altılı Tahmini

23 May

Siyahbayrakayna‘nın bugünkü altılı ganyan tahminleri şu şekildedir:

  1. Ayak: 1 numaralı at, Last Tulip Tek!
  2. Ayak: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 numaralı atlar
  3. Ayak: Hepsi (Sürpriz bekliyorum.)
  4. Ayak: 2, 7 ve 9
  5. Ayak: 2, 3 ve 6
  6. Ayak: 10 numaralı at, Leo Mord Tek!

Last Tulip

Son yarışı, daha sıkı bir grupta bile muhteşem bir mücadele örneği sergiledi. O gün, birçok farklı stile sahip rakipleriyle karşılaştı. Bugün ise ekibin apranti indirimine gittiği için doğru bir hamle yaptıklarını düşünüyorum. Bu at, buraların atı olduğunu düşünmüyorum. En azında kısa vadede kalitesi olan bir isim. Rakipleriyle stil olarak mücadele ediyor, ancak yarış içerisinde 2-3. sıraya kadar geldiğinde düzlükte önünde durabilecek kimse yok gibi görünüyor.

İlk ayağın genellikle çoğu kişi tarafından tek atılmaktan çekinilen bir ayak olduğunu herkes gibi ben de biliyorum. Ancak ben her zaman mantığımın ne söylediğine bakarım, kaçıncı ayak olduğuna değil. Bugün, tamamen tesadüf şekilde, bankom ilk ayağa denk geldi. Eğer ilk ayağı geçersek, kuponun geri kalanı da keyifli olacak. Son yarışından sonra ben bu ayakta kalemi kırdım ve Last Tulip ismini Siyah Bayrak Ayna olarak yalnız bırakmaya karar verdim. Tartışmasız olarak Last Tulip bu yarıştaki bankomdur.

4. Ayak

Kervan Tay, şu sıralar forumunun düşüşünü yaşıyor. Son yarışında başlangıçta 20 metre geride kalarak şansını tamamen kaybetmişti. Ancak bu atın artık olumsuz trende son vermek istediğini ve ekibin ciddi bir şekilde bu yarışa hazırladığını biliyorum. Bu durumda, favorim olmayı hak ediyor. İstanbul’da anlamsız bir şekilde hızlı başlayarak sonlarda tempo düşüren Köçek, daha sabırlı bir şekilde koşarsa direnç göstererek bitiş çizgisini önde geçebilir. Bu iki isimden sonra, son metrelerde farklı bir koşu stili sergileyen Çakmak Şah’ı da eklersek, bu ayağı rahatlıkla geçeceğimizi düşünüyorum.

Lemord

Adana ve Ankara çim pistlerinde koşan bir Lemord var ki artık tüm eksikliklerini minimize etmiş durumda. Üstelik üzerinde cesur ve gözü pek bir jokey olan Ali Kaçmaz ile birlikte, üstüne bir de 50 kilogramlık hafif sürücü görünce, gözlerim Nebati Bey gibi parlak bir şekilde parladı. Gerçekten de, bu koşullarda ve bu kadar güçlü rakiplerini yakalamışken, Leomord bunu hiçbir şekilde affetmez. Son metrelere girildiğinde, Leomord farkını açık bir şekilde ortaya koyacak ve bu yüzden onu günün ikinci bankosu olarak sizlere sunuyorum.

Siyahbayrakayna

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir