Siyahbayrakayna – 26.05.2023 İstanbul Altılı Tahmini

26 May

Siyahbayrakayna‘nın  26.05.2023 İstanbul Altılı Tahmini şu şekildedir:

  1. Ayak: 1, 6, 7 ve 8 numaralı atlar
  2. Ayak: 1, 5, 6, 8 ve 10 numaralı atlar
  3. Ayak: 2 ve 7 numaralı atlar
  4. Ayak: 1, 2, ve 5 numaralı atlar
  5. Ayak: 5 numaralı at, Ragazzo Tek!
  6. Ayak: 9 numaralı at, Alavara Tek!

Herkese bol şans diliyorum.

Ragazzo

Ragazzo’nun son yarışlarını pür dikkat takip ettim fakat en son yarıştığı çim yarışı dikkate alınacak bir yarış değildi. Bence bu tip mesafeleri daha çok seviyor ve daha başarılı olacağına inanıyorum. Özcan Yıldırım’ın jokeyliğinde o gün kazanma ihtimali vardı. Sadece jokeyin yaptığı hatalardan, yanlış binişinden ötürü ikinci oldu. Buna rağmen başarısız diyoruz. Bugünkü yarışta ise böyle hatalar olmayacağı, daha iyi bir performans sergileyeceğine inanıyorum hem atın, hem jokeyin. Bankom Ragazzo!

Alavara

Tüm yarışlardaki atlara bakıyorum. İnanın at yarışını detaylı takip eden herkes benimle aynı düşüncededir. Şu atlardan herhangi birini al bedavaya besle deseler, sıpa alıp beslemek daha faydalı olur. O derece yani. Atların masrafı çok fazla, yılın sonuna geldiğinde hiçbir başarı elde edemeyecekleri için boşa para saçmış olacağız. Sıpa en azından belki arada yarış kazanır. Bu atlar arasında dikkatimi çeken sadece birkaç at var, aslında bunlar da kötü ancak diğerlerine göre daha öndeler ve bu fark ediliyor. Alavara eğer bugün havasında ise Siyah Bayrak Ayna’yı üzmeyecek, ekstra işler yaparak yarışı tamamlayacaktır. Zaten yarıştığı rakiplerden önde ve buna uygun. Diğer atları geçmesi beklenen bir durum. Bankom Alavara!

Siyah Bayrak

At yarışları, yüzlerce yıldır dünyanın tüm medeniyetlerinde popüler spor dallarından bir tanesidir. İnsanlar, tutkunu olduğu bu spor dalını izlemek, bu yarışlara bahis oynamak ve yarışları takip edebilmek için hipodromlarda kuyruğa girerler. Ancak bazen at yarışlarında, yarışın kurallarına aykırı ve olağan dışı durumlarda bir şey tespit edilir, o da: Siyah Bayrak

Siyah Bayrak, at yarışları için kullanılan bir terimdir ve genellikle bir problem olduğunu, uyarı göstermek maksadıyla kaldırırlar. Siyah Bayrak Ayna’nın adı da buradan doğmuştur. Bu bayrak yarışın durdurulmasını veya direkt olarak iptal edilmesini ifade etmektedir. Fakat Siyah Bayrak’ın çekilmesi nadir bir durumdur. Öyle her yarışta veya 3-5 yarışta bir denk gelemezsiniz. Milyonda bir olacak bir şeydir.

Siyahbayrakayna

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir