Siyahbayrakayna – 27.05.2023 İzmir Altılı Tahmini

27 May

Siyahbayrakayna‘nın  27.05.2023 İzmir Altılı Tahmini şu şekildedir:

  1. Ayak: 1, 3, 7 ve 8 numaralı atlar
  2. Ayak: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11 ve 12 numaralı atlar
  3. Ayak: 1, 2 ve 7 numaralı atlar
  4. Ayak: 1, 2, 4 ve 8 numaralı atlar
  5. Ayak: 7 numaralı at, Adem Aga Tek!
  6. Ayak: 2 numaralı at, Sultan Yel Tek!

Adem Aga

İzmir pistinde bir kez daha büyüleniyorum. Adem Aga’nın jokeyiyle birlikte mükemmel bir uyum içinde olduğunu düşünüyorum. Liderlik için yarışacak olsa da, aynı zamanda geriye düşse bile adaptasyonuyla her türlü gidişata uygun olduğunu düşünmekteyim. Yarışın başlangıcında en iyi pozisyonunu alarak, son düzlükte rakiplerini hızla geçeceğine inanıyorum. İzmir hipodromunu dolduran yarış severlerin alkışları arasında birinciliği sırtlarken ben de Siyah Bayrak Ayna olarak alkışlayacağım. Bugün benim en güvendiğim isim Adem Aga’dır.

Sultan Yel

Bariyer dibinden etkileyici bir performans göstererek Bursa’da kazandı. Bugün benzer koşullarda formunun karşılığını almayı sürdüreceğine eminim. Şu anda oldukça sivrilen bir durumda olan bu safkan, seri galibiyetlerle herkese kendini kanıtlayacaktır. Adem Aga’dan sonra bugün en çok güvendiğim at Sultan Yel’dir.

İzmir Hipodromu

İzmir hipodromu, Türkiye’nin en önemli at yarışı statlarından sadece bir tanesidir. Yıllardır İzmirli yarış severlerin vazgeçilmezi olan bu hipodrom, profesyonel jokeylere ev sahipliği yapmaya çok uzun süredir devam etmektedir.

Konumu ve Tarihi

Hipodrom, Balçova’da yer almaktadır. Şehir merkezine yakın bir konumda olması sebebiyle Siyah Bayrak Ayna gibi at yarışı severlerin kolay ulaşımına sahiptir. Yani İzmir merkezde oturuyorsanız, çok kısa sürede, kolay bir şekilde hipodroma ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu hipodrom, 1979 yılında açılışını gerçekleştirmiştir ve o süreden beri profesyonel yarışlara ev sahipliği yapmaktadır.

Yarış Pisti ve Kapasitesi

İzmir hipodromu yaklaşık 1600 metre uzunluğunda ve 25 metre genişliğinde, çim pistten oluşmaktadır. Modern tasarımı sayesinde atların ve jokeylerin güvenli bir şekilde yarış yapmalarına olanak sağlamaktadır. Ayrıca hipodromun seyirci kapasitesi de 10.000 kişiden oluşmaktadır.

Önemli Yarışlar ve Etkinlikler

İzmir hipodromu, bulunduğu önem sebebiyle yıl boyunca birçok önemli yerel ve uluslararası organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Bu yarışlardan bazıları şu şekildedir:

  • İzmir Veliefendi Koşusu
  • İzmir Şehirlerarası Koşusu
  • İzmir Kupası

gibi prestijli yarışlardan oluşmaktadır. Ayrıca hipodromda sadece at yarışı değil diğer spor dallarını da kapsayan etkinlikler yer almaktadır.

Siyahbayrakayna

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir