Siyahbayrakayna – 25.05.2023 Ankara Altılı Tahmini

25 May

Siyahbayrakayna‘nın  25.05.2023 Ankara Altılı Tahmini şu şekildedir:

  1. Ayak: 6 numaralı at, Ayşin Hanım Tek!
  2. Ayak: 1 ve 2 numaralı atlar
  3. Ayak: 1, 2, 3, 4, 6, ve 9 numaralı atlar
  4. Ayak: 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7 numaralı atlar
  5. Ayak: 1 numaralı at, Blaze The Great Tek!
  6. Ayak: 3, 4, 10 ve 11 numaralı atlar

Kupon bedelimiz: 67₺’dir.

Ayşin Hanım

Ayşin Hanım, çok uzun süredir takip ettiğim bir isimdir. Son yarışında tamamen jokeyinin umursamaz biniciliği sebebiyle yarışı kaybetti. Eğer son virajda rahat davranışına kanmasaydı, o gün kazanan yalnızca o olurdu. Son yarışında bana amiri gibi “Ben hazırım” dedi. Siyah Bayrak Ayna Amir olduğumu anladı sanırsam. Performansı sürekli yükseliyor ve antrenman görüntüsü son derece sağlıklıydı. Rakip atlar oldukça denktir ve bilirsiniz ki ben bu tür durumlarda risk almaktan hoşlanırım.

Eğer yıkılmaya çalışsaydım, en azından 4-5 at daha eklemem gerekecekti. Ancak, bu oyunun 20 kuruşluk bir kuponla oynanacağını düşünürsek fazla at yazmayacağım. Ayşin Hanım, dış kulvardan çıkar çıkmaz lider gruba dahil olacak ve son virajı dönerken direnerek bu yarışı kazanacağına inanıyorum. Ayşin Hanım, benim bankomdur…

Kevin Lomax – Spanis Fly

Ben, Kevin Lomax’un inatçılığından dolayı takip etmekten yoruldum. Bugün son kovalamamı yapacağım. Onun KV yarışlarındaki kalitesinin en az olduğunu düşünüyorum. Bu grupta birincilik mücadelesinin içinde olması gerekmektedir. Tek rakibi, uzun mesafede ardı ardına kazanan yarışlarına hiç dikkat etmediğim Bushranger soyundan gelen Spanish Fly’dır. Bu iki isimle buraya beton dökeceğim.

Blaze The Great

Yarışın kaderini belirleyecek olan isim, Bolivar olacaktır. Bolivar, aslında önde yer alabilen bir isim olmasına rağmen, son yarışında olduğu gibi önde tempo yapan rakibine ayak uydurmayıp 2-3. sıraya geri düşerse, Blaze The Great önünde boşluk bulacaktır. Son viraja kadar baskı görmeyen Blaze The Great, bu grupta sürpriz yapacak ve birincilik elde edecektir. Bolivar, bugünkü binicisiyle son yarışta beklemeyi tercih etmişti ve bugün de benzer şekilde önde baskı yapmayacaktır. Öne yüklenmeye başladığı anda ise işler çoktan geride kalmış olacak ve benim (Siyah Bayrak Ayna) bankom Blaze The Great, yeterli avantajı elde etmiş oalcaktır. O andan itibaren direnerek kazanmayı bilecektir. Blaze The Great, benim bankomdur.

Siyahbayrakayna

Rate this post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir